K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookies.

cancel
Luxusní vavřínové mýdlo
  • Luxusní vavřínové mýdlo

Luxusní vavřínové mýdlo Mýdlovar, 50 g

99,00 Kč
S DPH

50 g (+-10 % vlivem zrání)

Na lupénku, na akné, na ekzémy

Počet

Svým složením nejluxusnější mýdlo. Už jste se setkali s vavřínovým olejem, symbolem vznešenosti už od dávných časů? Pro pleť má mnohé fantastické učinky, pro čež dalo zaklád slavnému allepskému mýdlu. Čistí, regeneruje, uzdravuje - různé zdravotní neduhy pleti jako je akné, ekzém, dokonce i lupénka. A intenzivně voní! Polovině lidí bude vonět božsky, druhá polovina si tuto vůni ale nezamiluje. Je to silná, aromatická, kafrovitá až kouřová vůně, se svěžími podtóny. Já jí zbožňuju!!

V tomto mýdle najdete také bohatý obsah bambuckého másla, aby si mýdlo mohli dovolit i ti se suchou pokožkou, a to i na pleť obličeje. Obsahuje také laktát a citrát pro zvýšení hydratačních vlastností, i kakaové máslo, které mýdlu dodává hedvábnou strukturu a hladkost.

Je výborné také jako tuhý vlasový šampon - tam má účinky proti lupům či svědění pokožky. Dokonce by mělo vadit i vším, když budete mít tu smůlu a zbydlí se u vás. Jako po každému tuhém mýdle je nutné vlasy opláchnout jablečným octem s vodou (1:5), aby se pH vrátilo po užití mýdla na hodnotu, kterou má keratin v našich vlasech, a tím se nepoškozoval.

Naše mýdlo obsahuje 20% vavřínového oleje nejvyšší kvality, získávaného šetrně vodní parou z plodů vavřínu vznešeného, v kuchyni známějšího bobkového listu.

Typ pokožky: všechny typy pleti, výborné na problematickou pleť s akné, na ekzémy, lupénku, ve vlasech působí proti lupům, má antiparazitické účinky.

Složení: Sodium Olivate (olivový olej), Aqua, Sodium Laurus Nobilate (vavřínový olej), Sodium Shea Butterate (bambucké máslo), Sodium Cocoate (kokosový olej), Sodium Rapeseedate (řepkový olej), Sodium Cocoa Butterate (kakaové máslo), Sodium Castorate (ricinový olej), Sodium Citrate (citrát), Sodium Lactate (laktát), Activated Charcoal (aktivní uhlí).
12062