K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookies.

cancel
balzm-na-rty-s-extraktem-z-konop-30-ml
  • balzm-na-rty-s-extraktem-z-konop-30-ml

Koupelová koule šumivá s extraktem z konopí 50 g

39,00 Kč
S DPH
Počet

Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, analgetické, antibakteriální a antivirální účinky. Zvláště dobře se osvědčuje při léčbě akné, lupénky, ekzému apod. Konopí obsahuje velké množství vzácných nenasycených mastných kyselin, kyseliny linolové a kyseliny stearidonové, dále fytosterolů, minerálů a vitamínů.

Koupelová přísada pro relaxaci.

Použití: vložte do připravené lázně, alespoň 40 l vody ve vaně o požadované teplotě. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje a parfém a příjemně koupel provoní. Obsažený olivový olej olej zůstává na hladině a po vystoupení z koupele ulpívá na pokožce. Po osušení a setření zbylého oleje je pokožka jemná a vláčná. Ideálně ošetří pokožku přímo po vystoupení z koupele. Obsažená přírodní kyselina citrónová působí mírně dezinfekčně, což je velice příznivé u zánětlivých onemocnění kůže, např: na nohou (plísně, mikrobiální ekzémy a podobně). Další účinek má obsažený éterický olej nebo extrakt podle druhu a charakteru.
Složení:
natrium hydrogen carbonicum, olea europea, citric acid, eteric oil (nebo parfum), dry herbs (bylinky), CI index (značí použité potravinářské barvivo).

96531