K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookies.

cancel

Hydroxid sodný / louh - mikroperličky 3 kg, NaOH, 99 %, CAS 1310-73-2

222,00 Kč
S DPH

Hydroxid sodný

Počet

Hydroxid sodný
Další názvy: louh sodný, kaustická soda
CAS: 1310-73-2, ES: 215-185-5

Balení: 3 kg v PE

Země původu: Francie

Použití

  • Čištění kanalizací a odpadů: Nasypeme do kanálku a zalijeme teplou vodou - nezalívat vařící vodou - může vyprsknout, vždy používat ochranné pomůcky!
  • Čištění: Hydroxid sodný je účinný čisticí prostředek, který se používá k čištění různých povrchů, včetně odpadních potrubí, nádobí a oblečení. Mikroperličky se používají k čištění velmi špinavých povrchů, protože se snadno rozpouštějí a mají velkou povrchovou plochu.
  • Výroba mýdel: Hydroxid sodný je hlavní složkou mýdla. Přidává se do tuků a olejů, aby se vytvořily mýdlové molekuly, které odstraňují nečistoty z povrchu. Mikroperličky se používají k výrobě mýdla, protože poskytují mýdlu extra čisticí sílu.
  • Průmyslové aplikace: Hydroxid sodný se používá v mnoha průmyslových aplikacích, včetně výroby papíru, textilií a celulózy. Mikroperličky se používají v některých průmyslových aplikacích, například v odsolování vody.
  • Laboratorní aplikace: Hydroxid sodný se používá v laboratorních aplikacích, například k čištění nádobí a k neutralizaci kyselin. Mikroperličky se používají v laboratorních aplikacích, například k čištění velmi špinavého nádobí.

Hydroxid sodný, mikroperličky jsou silné chemikálie, které je třeba používat opatrně. Při práci s nimi je vždy nutné používat ochranné pomůcky, jako jsou rukavice, brýle a ochranný oděv.

Výrobek je klasifikován jako ŽÍRAVÝ.

H302 Zdraví škodlivý při požití.
H312 Zdraví škodlivý při styku s kůží.
H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.


Specifikace jakosti, parametry:
Obsah NaOH Min. 99 %
Uhličitan sodný (Na2CO3 ) Max. 0,6 %
NaCl Max. 0,1 %
Sírany Max. 0,1 %

Omezení: Prodej jen od 18 let.

04336

Ke stažení

NaOH perličky BL 2021

NaOH perličky BL 2021

Ke stažení (137.38k)