K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookies.

cancel

Smyslové mýdlo s vůní citrónové trávy Mýdlovar, 120 g

189,00 Kč
S DPH

Přírodní ručně vyrobené mýdlo

120g (+-10 % vlivem zrání)

Na suchou pokožku

Počet

Tohle mýdlo se stalo velmi oblíbeným. Krásně vypadá, neodolatelně voní a honosí se naší nejluxusnější pečující recepturou, aby si jej mohli užít i lidé se suchou pokožkou a to nejen na tělo, ale i obličej či vlasy.

Voní esenciálními oleji z jedle sibiřské, citronové trávy a levandule, velmi osvěžující kombinace s  lehce lesními podtóny. Působí protizánětlivě, hojivě a tišivě, takže pleti pomáhá navracet zdraví, pomáhajá při zvášeném stresu, snižuje nespavost.
Barveno čistě rostlinně, aby splňovalo nejpřísnější kritéria non-toxic bezpečnosti: nepražený bio kakaový prášek zachovávající si řadu vitamínů a antioxidantů, aktivní uhlí absorbující toxiny i odumřelou kůži, dračí krev – pryskyřice se silnými antivirotickými, antimykotickými a antibakteriálními vlastnostmi a manjishta, odedávna v Indii užívaná v kosmetice proti stárnutí a vráskám.

V kombinaci olejů jsme mysleli na to, aby i přes vynikající čisticí pokožka zůstala hydratovaná, nevysušená. Proto kakaové máslo, olivový olej a přidaný laktát, který hydrataci významně pomáhá. A proto štědrá dávka bambuckého a kakaového másla a slunečnicového oleje.

Typ pokožky: pro všechny typy pokožky kromě vysoce citlivé, která může vzácně reagovat na esenciální oleje.

INCI: Sodium Olivate (olivový olej), Aqua, Sodium Cocoate (kokosový olej), Sodium Sunflowerseedate (slunečnicový olej), Sodium Rapeseedate (řepkový olej), Sodium Cocoa Butterate (kakaové máslo), Sodium Shea Butterate (bambucké máslo), Sodium Castorate (ricinový olej),  Sodium Citrate (citrát), Fir Abies sibirica (esenciální olej jedle sibiřské), Sodium Lactate (laktát), Croton lechleri Powder (dračí krev), Cymbopogon Flexuosus Herb Oil (esenciální olej citronová tráva), Lavandula Angustifolia Oil (esenciální olej levandule), Cocoa Powder (kakaový prášek), Rubia cordifolia root powder (manjishta pudr), Activated Charcoal (aktivní uhlí).
12050