K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookies.

cancel

Mýdlová hmota Crystal s bambuckým máslem 11,5 kg

1 895,00 Kč
S DPH

Mýdlová hmota s bambuckým máslem

Základ pro výrobu mýdel obohacených o bambucké máslo.

Bez SLES, SLS, MPG a parfemace.

Počet

Barva: bílá

Balení: 11,5 kg v krabici

Jedná se o rostlinnou mýdlovou bázi pro výrobu neprůhledných mýdel obohacených o bambucké máslo. Na pleť blahodárně působící bambucké máslo je čím dál populárnější ingrediencí. Díky němu je tato mýdlová báze skvělá pro výrobu mýdel s vysoce hydratačními a omlazujícími účinky.

Země původu: Velká Británie

Složení: Glycerin, Aqua, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Oleate, Sodium Shea butterate, Sodium Laurate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Citrate, Titanium Dioxide (Cl 77891), Tetrasodium Iminodisuccinate, Tetrasodium Etidronate

Funkce:

  • vysoce hydratující, zanechává pocit jemné pokožky díky vysokému obsahu glycerínu

  • obsahuje bambucké máslo

  • neparfemovaná pro vynikající vyzdvižení přidané vůně

Klíčové ingredience:

Voda, Glycerín, Bambucké máslo, Sorbitol, Laurát sodný, Stearát sodný

Návod na přípravu:

1. Otevři a nakrájej

Jednoduše otevřete balení, opatrně nakrájejte mýdlovou bázi na menší kousky. Kousky dejte do vhodné nádoby. Nakrájení by mělo usnadnit rozpouštění mýdla.

2. Rozpusť

Postupně zahřívejte mýdlo. Ujistěte se, že dochází k rovnoměrnému tání báze aby nedošlo k jejímu překypění. Toto pravidlo mějte na paměti obzvláště při ohřívání v mikrovlnné troubě!

3. Zamíchej

Přidejte silice, aromata, barviva a extrakty dle Vašich preferencí (max. 2% přísad). Jemně míchejte aby došlo k rovnoměrné distribuci přísad v celé bázi. Pakliže nechcete v mýdle bublinky míchejte pomalu krouživými pohyby, aby se do báze nezašlehával vzduch.

4. Lij

Pracujte rychle, jednoduše vylijte bázi do předem připravených forem. Při přenášení forem dbejte na bezpečnost (mýdlo je horké). Při použití silikonových forem doporučujeme mít je na plechu nebo jiném pevném podkladu aby při přenosu nedošlo k deformaci a případnému polití horkým mýdlem. Počkejte až mýdlo zcela vychladne. A máte hotovo!

04676

Mohlo by vás také zajímat