K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookies.

cancel
  • Mýdlová hmota transparentní Crystal_ST 0,9 kg

Mýdlová hmota Crystal s konopným olejem 11,5 kg

1 620,00 Kč
S DPH

Mýdlová hmota Crystal s konopným olejem

Základ pro výrobu konopných mýdel bez sulfátů.

Počet

Balení: 11,5 kg v krabici

Jedná se o rostlinnou mýdlovou bázi bez sulfátů obohacenou o přírodní konopný olej. Její jemná péče osvěžuje a oživuje pleť. Vhodná pro výrobu transparentních konopných mýdel vysoké kvality.

Země původu: Velká Británie

Složení: Glycerín, Aqua, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sodium Oleate, Sodium Hempseedate, Polyglyceryl-4 Oleate, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Citrate, Tetrasodium Iminodisuccinate, Tetrasodium Etidronate

Funkce:

  • obsahuje olej z konopných semen

  • vysoký obsah glycerínu zvlhčuje a zjemňuje pleť

  • dobré pěnivé vlastnosti

  • bez parabenů, propylenu a polyethylenglykolu

Klíčové ingredience:

Voda, glycerín, konopný olej, sorbitol, laureát sodný, stearát sodný

Návod na přípravu:

1. Otevři a nakrájej

Jednoduše otevřete balení, opatrně nakrájejte mýdlovou bázi na menší kousky. Kousky dejte do vhodné nádoby. Nakrájení by mělo usnadnit rozpouštění mýdla.

2. Rozpusť

Postupně zahřívejte mýdlo. Ujistěte se, že dochází k rovnoměrnému tání báze aby nedošlo k jejímu překypění. Toto pravidlo mějte na paměti obzvláště při ohřívání v mikrovlnné troubě!

3. Zamíchej

Přidejte silice, aromata, barviva a extrakty dle Vašich preferencí (max. 2% přísad). Jemně míchejte aby došlo k rovnoměrné distribuci přísad v celé bázi. Pakliže nechcete v mýdle bublinky míchejte pomalu krouživými pohyby, aby se do báze nezašlehával vzduch.

4. Lij

Pracujte rychle, jednoduše vylijte bázi do předem připravených forem. Při přenášení forem dbejte na bezpečnost (mýdlo je horké). Při použití silikonových forem doporučujeme mít je na plechu nebo jiném pevném podkladu aby při přenosu nedošlo k deformaci a případnému polití horkým mýdlem. Počkejte až mýdlo zcela vychladne. A máte hotovo!

04687

Mohlo by vás také zajímat