K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookies.

cancel
  • Mýdlová hmota transparentní Crystal_ST 0,9 kg

Mýdlová hmota Crystal s medem 11,5 kg

1 900,00 Kč
S DPH

Mýdlová hmota Crystal s medem

Počet

Vzhled: Průsvitná hnědá barva

Balení: 11,5 kg v krabici

Ideální výchozí bod pro tvorbu ručně vyráběných mýdel. Do mýdlové hmoty přidejte barvy a vůně a vytvořte vlastní originální mýdla.

Země původu: Velká Británie

Složení: Glycerín, Aqua, Sodium Palmate, Sorbitol, Sodium Cocoate, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Honey, Sodium Citrate, Citric Acid, Tetrasodium Iminodisuccinate, Tetrasodium Etidronate

Charakteristika:

  • vyrobeno z pravého medu
  • díky medu má světle oranžovou barvu
  • díky vysokému obsahu glycerínu výborně hydratuje a navozuje příjemný pocit pokožky
  • neutrální základ pro přidání vonných složek

Návod na přípravu:

1. Otevři a nakrájej

Jednoduše otevřete balení, opatrně nakrájejte mýdlovou bázi na menší kousky. Kousky dejte do vhodné nádoby. Nakrájení by mělo usnadnit rozpouštění mýdla.

2. Rozpusť

Postupně zahřívejte mýdlo. Ujistěte se, že dochází k rovnoměrnému tání báze aby nedošlo k jejímu překypění. Toto pravidlo mějte na paměti obzvláště při ohřívání v mikrovlnné troubě!

3. Zamíchej

Přidejte silice, aromata, barviva a extrakty dle Vašich preferencí (max. 2% přísad). Jemně míchejte aby došlo k rovnoměrné distribuci přísad v celé bázi. Pakliže nechcete v mýdle bublinky míchejte pomalu krouživými pohyby, aby se do báze nezašlehával vzduch.

4. Lij

Pracujte rychle, jednoduše vylijte bázi do předem připravených forem. Při přenášení forem dbejte na bezpečnost (mýdlo je horké). Při použití silikonových forem doporučujeme mít je na plechu nebo jiném pevném podkladu aby při přenosu nedošlo k deformaci a případnému polití horkým mýdlem. Počkejte až mýdlo zcela vychladne. A máte hotovo!

04686

Mohlo by vás také zajímat